Syn-G4 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

+8
fra miki
zare2008
Vistaphreak
Pul
Tena
cylindar
melkior
brkovix
12 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  brkovix sri svi 07, 2008 8:33 pm

meni prvome ne odgovara Karlo7 jer smo u različitim kvadrantima. tražim zamjenu.


Zadnja promjena: brkovix; sri svi 07, 2008 9:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.
brkovix
brkovix

Broj postova : 28
Join date : 06.05.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  melkior sri svi 07, 2008 8:40 pm

Meni je Karlo 7 jako blizu glavnog grada, a svi ostali gradovi su mi u Oz-u +/- tako da i tamo mogu nekog "pogurati".

Pozdrav!
melkior
melkior

Broj postova : 171
Join date : 29.02.2008
Age : 55

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  brkovix sri svi 07, 2008 8:42 pm

melkior je napisao/la:Meni je Karlo 7 jako blizu glavnog grada, a svi ostali gradovi su mi u Oz-u +/- tako da i tamo mogu nekog "pogurati".

Pozdrav!

ok


Zadnja promjena: brkovix; sri svi 07, 2008 9:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
brkovix
brkovix

Broj postova : 28
Join date : 06.05.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  cylindar sri svi 07, 2008 8:48 pm

dobra ideja,do marc93 treba mi 4sata,mogu pomoć u svemu osim u hrani nje mi konstantno fali

cylindar

Broj postova : 6
Join date : 29.04.2008

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  brkovix sri svi 07, 2008 9:23 pm

cylindar je napisao/la:dobra ideja,do marc93 treba mi 4sata,mogu pomoć u svemu osim u hrani nje mi konstantno fali

preuzmi marc93 - tvoj je
brkovix
brkovix

Broj postova : 28
Join date : 06.05.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  brkovix sri svi 07, 2008 9:29 pm

bilo bi dobro kada bi admin ovu temu premjestio da bude u rangu sa temama

tools, tržnica, sittanje

jer bi bila uočljivija, i samim time pomoć učinkovitija
brkovix
brkovix

Broj postova : 28
Join date : 06.05.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  Tena sri svi 07, 2008 9:36 pm

hehe... pul meni šalje a on ima abnormalno malu proizvodnju Sad

uvijek ja najgore prođem - te mi sruše 1 i pol naselja, te mi pul šalje resurse Laughing Laughing

šala mala, ja I love you pul

P.S. i ja bi nekom slala Crying or Very sad
Tena
Tena

Broj postova : 104
Join date : 22.01.2008
Age : 37
Lokacija : Našice - Zagreb

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  brkovix sri svi 07, 2008 9:43 pm

Tena je napisao/la:hehe... pul meni šalje a on ima abnormalno malu proizvodnju Sad

uvijek ja najgore prođem - te mi sruše 1 i pol naselja, te mi pul šalje resurse Laughing Laughing

šala mala, ja I love you pul

P.S. i ja bi nekom slala Crying or Very sad

ha, vidi, cilj je da jači pomognu slabije, a ti prema kriteriju "25" spadaš u slabije pa bi bilo bolje da tebi pomognemo, još pogotovo zbog nemilih rušenja koja su obilježila tvoju sadašnjost.

sumnjam da možeš stvoriti višak, kada si ovoliko pretrpila.

također, mislim da bi bilo fer da se par nas ujedini pa da ti osvojimo grad po izboru Very Happy
brkovix
brkovix

Broj postova : 28
Join date : 06.05.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  Pul sri svi 07, 2008 9:43 pm

brkovix je napisao/la:bilo bi dobro kada bi admin ovu temu premjestio da bude u rangu sa temama

tools, tržnica, sittanje

jer bi bila uočljivija, i samim time pomoć učinkovitija

evo, admine, premjesti Very Happy Very Happy
Pul
Pul

Broj postova : 127
Join date : 22.01.2008
Age : 37
Lokacija : Zagreb - Sava

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  Vistaphreak sri svi 07, 2008 10:10 pm

ja enmogu dejan.glina zatos to mi je predaleko!
ako moze neko drugi

Vistaphreak

Broj postova : 100
Join date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  brkovix sri svi 07, 2008 11:10 pm

Vistaphreak je napisao/la:ja enmogu dejan.glina zatos to mi je predaleko!
ako moze neko drugi

nađi sam nekoga tko ti je bliže pa javi u nastavku.
brkovix
brkovix

Broj postova : 28
Join date : 06.05.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  brkovix sri svi 07, 2008 11:28 pm

svi koji su potvrđeni mogu početi sa pomoći slabijima...
brkovix
brkovix

Broj postova : 28
Join date : 06.05.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  zare2008 čet svi 08, 2008 9:48 am

treba pogledati ima li tko blize meni jer je Choos na 11 sati za trgovce a za vojsku i jos dalje....

zare2008

Broj postova : 123
Join date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  fra miki čet svi 08, 2008 10:05 am

23. fra Miki ->sybrant ostvareno

Nije mi se još javio,poslao sam 4 trgovca za početak.......

Vlastiti trgovci na putu:

fra Miki Otprema u AbandoneD
Dolazak 2:59:30 h u 12:09
Resursi 1125 | 1125 | 1125 | 1125
fra miki
fra miki

Broj postova : 62
Join date : 18.03.2008
Age : 48
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  dejan.glina čet svi 08, 2008 10:15 am

meni ne treba pomoć hvala ipak imam jaku proizvodnju ima ljudi koji stvarno trebaju pomoć Very Happy

dejan.glina

Broj postova : 35
Join date : 20.03.2008

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  brkovix čet svi 08, 2008 12:51 pm

zare2008 je napisao/la:treba pogledati ima li tko blize meni jer je Choos na 11 sati za trgovce a za vojsku i jos dalje....

nađi si nekoga blizu i s njim se dogovoti i onda ovdje napiši tko je to...
brkovix
brkovix

Broj postova : 28
Join date : 06.05.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  brkovix čet svi 08, 2008 12:52 pm

dejan.glina je napisao/la:meni ne treba pomoć hvala ipak imam jaku proizvodnju ima ljudi koji stvarno trebaju pomoć Very Happy

to je glup stav.

ako ne trebaš pomoć, zašto si ti onda 2000. i neki igrač, a ja 800 i neki?

zato što ja nikad nisam odbio pomoć...
brkovix
brkovix

Broj postova : 28
Join date : 06.05.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  Ivac čet svi 08, 2008 12:53 pm

sve je super, ali mislim da meni i nije toliko potrebna pomoć koliko drugima koji imaju česte napade itd. možda nemam neki osobiti razvitak, ali u zadnja dva mjeseca nisam imala niti jedan napad. Gl grad mi je okružen synovcima, a ostala dva su u OZu tako da sigurno neću skoro imati ikakve napade, pa bi stoga predložila da leconte koji je izabran da meni pomaže pomogne nekome kome je to puno potrebnije. možda jesam malo usporeni film, ali s vremena na vrijeme uvijek mogu potpomognuti s vojskom i resima.
Ivac
Ivac

Broj postova : 59
Join date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  brkovix čet svi 08, 2008 12:56 pm

Ivac je napisao/la:sve je super, ali mislim da meni i nije toliko potrebna pomoć koliko drugima koji imaju česte napade itd. možda nemam neki osobiti razvitak, ali u zadnja dva mjeseca nisam imala niti jedan napad. Gl grad mi je okružen synovcima, a ostala dva su u OZu tako da sigurno neću skoro imati ikakve napade, pa bi stoga predložila da leconte koji je izabran da meni pomaže pomogne nekome kome je to puno potrebnije. možda jesam malo usporeni film, ali s vremena na vrijeme uvijek mogu potpomognuti s vojskom i resima.

pogledaj prethodni post...
brkovix
brkovix

Broj postova : 28
Join date : 06.05.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  Ivac čet svi 08, 2008 12:59 pm

ok whatever... leconte onda pomaži, mada još uvijek mislim da ima drugih kojima je to sigurno potrebnije
Ivac
Ivac

Broj postova : 59
Join date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  Vistaphreak čet svi 08, 2008 2:16 pm

ja zasad psuham unesrecene i svoja 3 mala naselja!
naselja sam u kratkom rkou izgradio tako da ih nisam uspio dobro razviti pa ih pusham istovremeno!
al ako se neko javi ja cu ga pushat

Vistaphreak

Broj postova : 100
Join date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  Tena čet svi 08, 2008 4:21 pm

dejan.glina je napisao/la:meni ne treba pomoć hvala ipak imam jaku proizvodnju ima ljudi koji stvarno trebaju pomoć Very Happy

i ja imam veliku proizvodnju pa se ne bunim Very Happy

mislim da je krajnji cilj da cijeli savez bude jači i razvijeniji... i zato mi koji smo "slabiji" u savezu trebamo pokušati iskoristit šta dobijemo!
Tena
Tena

Broj postova : 104
Join date : 22.01.2008
Age : 37
Lokacija : Našice - Zagreb

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  Metuzalem pet svi 09, 2008 7:54 am

Evo da i ja pokušam objasniti svoju situaciju. Ja imam dva naselja na -/- dijelu karte servera. To su Benkovac (-85/-33) i Kali (-85/-31). Kad smo govorili o OZ malo sam istraživao to područje i pronašao croper/15 i sada se tamo nalazi naselje Zadar (160/-127) što spada u +/- dio karte servera. Najbliži susjed mi je fra Miki i to je romantična i dosta osamljena lokacija.
Vistaphreak mi je prije dva-tri dana poslao post u kojem mi nudi push i ja sam, naravno, sa zahvalnošću to prihvatio. On mi može pomoći oko Benkovca i Kali ali, iskreno, rađe bi dizao croper Zadar. Napraviti ću najbolje što mogu i znam ali ako ima koji jaki i iskusni igrač tamo u obečanoj zemlji molio bi pomoč oko dizanja Zadra. Možemo se dogovoriti da mu ja vračam resurse negdje blizu u -/- dijelu jer mojim trgovcima treba 11 sati od Benkovca do Zadra i isto toliko nazad. Ako ima pomoći javiti se, bilo tu ili in game!

Zahvaljujem Vistaphreak i ekipi na dobroj ideji oko "PRVI25 za ZADNIJH 25"!
Metuzalem
Metuzalem

Broj postova : 44
Join date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  melkior pet svi 09, 2008 10:41 am

Evo ovako s obzirom da ja imam samo jedno selo na ++ i pokraj mene je Karlo7 sa 3 grada i ima veću proizvodnju od mene jedino on mene može pushati.
A s obzirom da metuzalem ima problem oko resa (15 crooper) ja ću se pobrinuti za njega (u OZ-u imam 4 dobra grada i jedan novi).
Eto, ja bih uzeo metuzalema.

Pozdrav!

P.S. I volim slati rese u moj grad (Zadar) Wink Wink
melkior
melkior

Broj postova : 171
Join date : 29.02.2008
Age : 55

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  Metuzalem pet svi 09, 2008 11:48 am

To je i moj grad. Hvala na podršci!
Metuzalem
Metuzalem

Broj postova : 44
Join date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA Empty Re: KOMENTARI I IZMJENE PRVOBITNOG POPISA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.